602 778 816
News and announcements

Dle vládního nařízení je bohužel provoz fitness FIT4LIFE opět přerušen.

18 December 2020

VE ČTVRTEK 3.12. MÁME OPĚT OTEVŘENO!!

05 October 2020

Již ve čtvrtek se na vás opět těšíme na značkách ;) Počet míst na skupinových lekcích je nyní dle nařízení vlády stanoven na 9 + 1 osob. V rezervačním systému jsou u jednotlivých lekcí místa nad stanovený limit blokována, rezervovat místo si tedy můžete bez omezení a místo máte na lekci zajištěné.

1. Vytvoření rezervace je možné nejpozději 2 hodiny před lekcí!! 2. V případě, že na lekci bude nahlášeno 3 a méně klientů, lekce se automaticky ruší 2 hodiny předem rozesláním e-mailů!! PROSÍME, SLEDUJTE SVÉ E-MAILY 😉 3. Pokud zrušíte rezervaci méně než 6 hodin před lekcí, platíte 50% storno poplatek, při zrušení rezervace méně než 3 hodiny před lekcí, platíte 100% storno poplatek.

21 October 2019

Pro možnost rezervace je vždy nutná předchozí registrace v rámci rezervačního systému. Aby rezervace mohla proběhnout, klient musí mít dostatečný deposit min. vklad 200 Kč (vztahuje se i pro držitele Multisport karet) nebo permanentku na svém účtu. Je možné dobíjet deposit online nebo na recepci. Platnost depozitu je 6 měsíců. Deposit slouží jako přednabitá lekce, která se zaktivuje při příchodu do fitness studia na recepci po odbavení klienta. Rezervační systém je nastaven tak, že umožní rezervaci pouze s přednabitým depositem nebo permanentkou viz obchodní podmínky.

21 October 2019

Při zakoupení permanentky nebo členství nelze měnit datum platnosti!! Permanentka i členství je platná dnem zaplacení!!

26 September 2019