602 778 816
News and announcements

CVIČÍME POŘÁD

05 October 2020

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru sdělujeme, že jsme upravili počet míst na skupinových lekcích tak, aby zde bylo maximálně 10 osob. V rezervačním systému jsou u jednotlivých lekcí místa nad stanovený limit blokována, rezervovat místo si tedy můžete bez omezení a místo máte na lekci zajištěné. Roušky nejsou při sportovní či relaxační aktivitě povinné.

1. Vytvoření rezervace je možné nejpozději 2 hodiny před lekcí!! 2. V případě, že na lekci bude nahlášeno 3 a méně klientů, lekce se automaticky ruší 2 hodiny předem rozesláním e-mailů!! PROSÍME, SLEDUJTE SVÉ E-MAILY 😉 3. Pokud zrušíte rezervaci méně než 6 hodin před lekcí, platíte 50% storno poplatek, při zrušení rezervace méně než 3 hodiny před lekcí, platíte 100% storno poplatek.

21 October 2019

Pro možnost rezervace je vždy nutná předchozí registrace v rámci rezervačního systému. Aby rezervace mohla proběhnout, klient musí mít dostatečný deposit min. vklad 200 Kč (vztahuje se i pro držitele Multisport karet) nebo permanentku na svém účtu. Je možné dobíjet deposit online nebo na recepci. Platnost depozitu je 6 měsíců. Deposit slouží jako přednabitá lekce, která se zaktivuje při příchodu do fitness studia na recepci po odbavení klienta. Rezervační systém je nastaven tak, že umožní rezervaci pouze s přednabitým depositem nebo permanentkou viz obchodní podmínky.

21 October 2019

Při zakoupení permanentky nebo členství nelze měnit datum platnosti!! Permanentka i členství je platná dnem zaplacení!!

26 September 2019